Strona Główna

Estetycznie wykonany i trwały taras posłuży Wam długi czas. Będzie miejscem spotkań towarzyskich, popołudniowego relaksu, przyjemnych niedzielnych śniadań, czy romantycznych wieczorów. Dlatego warto wybrać solidne drewniane deski tarasowe, które staną się podstawą wymarzonego projektu.


Trwałe i mocne materiały


Proponujemy solidne deski tarasowe na bazie drewna Dauerholz o bardzo wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Dobrze znosi wilgoć, nasłonecznienie, a także mróz. Zastosowany rodzaj konserwacji sprawia, że surowiec zachowuje swoje najlepsze cechy i estetyczny wygląd.


Efektowne i naturalne


Oferujemy drewniane deski bazujące na rodzimych bądź europejskich gatunkach drzew. Bazujące na naturalnym surowcu materiały pozwalają stworzyć bardzo estetyczne tarasy o pięknym wybarwieniu i usłojeniu. Wspaniale komponują się z otoczeniem ogrodów, a odpowiednio konserwowane zachowają ten wygląd na lata.


Wygodne w montażu i użytkowaniu


Proponowane przez nas deski cechuje łatwy montaż, dzięki czemu proces konstruowania całego tarasu przebiega szybko i bardzo sprawnie. W naszym asortymencie dostępne są produkty w długościach: 90, 145, 190 mm. Stosowane przy nich legary należy układać w odstępach maksymalnie 50-centymertowych. Wykonany z nich taras jest łatwy w utrzymaniu. W sprzedaży dostępne są specjalne preparaty do konserwacji, którą warto przeprowadzać systematycznie. Atutem w użytkowaniu jest niewątpliwie przyjemna w dotyku faktura i ciepły charakter drewna.