Drzwi wewnątrz domu tworzą jego niepowtarzalną i przytulną atmosferę. Te właściwe dla Ciebie możesz wybrać z różnorodnej oferty Agmar, Pol-Skone lub DRE.

Drewniane

Z miłości do drewna.

Proponujemy drzwi wewnętrzne przylgowe lub bezprzylgowe ramowo-płycinowe. W standardowym wyposażeniu oferujemy skrzydło o grub. 40 mm i oscieżnicę stałą 105 mm x 45 mm (dla drzwi bezprzylgowych) lub 60 mm (dla drzwi z przylgą), uszczelkę na obwodzie ościeżnicy, ponadto szyby klejone w opcji mlecznej lub przezroczystej. Drzwi bezprzylgowe wyposażamy w jeden zamek magnetyczny (z kluczem, wkładką, wc) oraz dwa chowane zawiasy; w wersji z przylgą znajduje się również jeden zamek (z kluczem, wkładką, wc) oraz dwa zawiasy z nakładkami regulowane w 3 płaszczyznach.

 Zobacz katalog drzwi wewnętrznych

Drzwi wewnętrzne Intenso

Intenso

Piękno Twoich wnętrz.

Drzwi wewnętrzne Instenso to produkty o wysokiej jakości. Mamy dostępne różnorodne drzwi z lini Avangarde, Elegnace, Classic i Economy. W ofercie posiadamy również drzwi bezprzylgowe, jak i z odwrotną przylgą, a także drzwi z naświetlem górnym, przesuwne, chowane w ścianę i dwuskrzydłowe.

Zobacz katalog 2021: Drzwi wewnętrzne Intenso

Voster

W ofercie posiadamy szeroki wybór drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych. Naszym dostawcą jest jedna z czołowych polskich firm – Voster.

Zobacz najnowszy katalog:  2021

Drzwi DRE

DRE

W naszej ofercie mamy do wyboru drzwi wewnętrzne w kilkudziesięciu modelach, w najróżniejszych wersjach, co pozwoli na stworzenie unikatowych rozwiązań dla Twojego domu lub mieszkania. W ofercie znajdują się także systemy przesuwne (pojedyncze lub podwójne).

Zobacz katalog 2021: Drzwi wewnętrzne DRE

Pol-Skone drzwi wewnętrzne

Pol-Skone

Drewniane drzwi Pol-Skone wnoszą do pomieszczenia przytulność i naturalność, tworząc atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

W ofercie znajdują się drzwi  w systemie przylgowym lub bezprzylgowym, z możliwością wykończenia powierzchni ekologicznymi farbami akrylowymi w niemetalicznych kolorach palet RAL i NCS albo okleinami drewnopodobnymi ze strukturą drewna; laminatami CPL (0,2 mm, 0,5 mm, 07 mm) i HPL (0,6 mm -1,0 mm) oraz o powierzchni fornirowanej pokrytej dodatkowo lakierem UV, zwiększającym odporność na zarysowania i działanie światła.

Zobacz najnowsze katalogi: tutaj

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pn. do pt. w godz. 8-17, soboty 9-13 (Bochnia), od pn. do pt. w godz. 9-17 (Wieliczka) oraz w Krakowie.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.

Kontakt >>
0
Lata doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu