Strona Główna

Firma Ideon zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki otworowej oraz innych elementów wyposażenia, przeznaczonych dla domów. Proponujemy naszym Klientom bardzo szeroki wybór okien i drzwi, dostępnych w wielu stylach i typach. Nasz asortyment zawiera również bramy, rolety oraz dodatki, umożliwiające pełne wyposażenie i wykończenie budynku mieszkalnego.
Przedstawiamy produkty, które pochodzą wyłącznie od najlepszych, sprawdzonych producentów, takich jak Oknoplast, Wiśniowski czy Gerda. Rozbudowana oferta pozwala nam zaproponować rozwiązania dla każdego budynku, niezależnie od jego projektu i estetyki. Dostępne u nas wyposażenie odznacza się bardzo wysoką jakością wykonania, jest także odporne na wiele czynników, w tym warunki atmosferyczne. Ogromny wybór wzorów i wersji kolorystycznych sprawia, że znalezienie produktu spełniającego oczekiwania pod każdym względem nie stanowi żadnego problemu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów stacjonarnych, znajdujących się w Bochni i Wieliczce. Mogą tam Państwo obejrzeć proponowane produkty oraz zasięgnąć porad fachowców, którzy chętnie pomogą przy wyborze.