Ogrody zimowe

Strona Główna » Oferta » Aluminim » Ogrody zimowe

Ogród zimowy może być przeszklonym salonem, domowym ogrodem lub słoneczną jadalnią „pod niebem”. Prawidłowo zaplanowany i wybudowany, pełni rolę pomieszczenia, które gromadzi ciepło dla całego domu i może przyczynić się do obniżenia zużycia energii.
Ogród zimowy spełnia wiele zadań. Może być całorocznym przeszklonym salonem, domowym ogrodem lub słoneczną jadalnią „pod niebem”. Prawidłowo zaplanowany i wybudowany, pełni rolę pomieszczenia, które gromadzi ciepło dla całego domu i może przyczynić się do obniżenia zużycia energii.

Ogród zimowy składa się z konstrukcji aluminiowej dachu, charakteryzującej się wysoką jakością, trwałością i estetyką. Dopełnienie stanowią pionowe drzwi i szklenia, montowane między słupami, dobrane w dowolnym systemie, zarówno z PVC jak i aluminium. W ofercie dostępnych jest 18 podstawowych typów konstrukcji ogrodów zimowych, w szerokiej gamie kolorów RAL lub okleinach drewnopodobnych.

 

Konstrukcja

  • Indywidualnie opracowany szkielet – konstrukcja ogrodu, wykonana z aluminium firmy TS Aluminium, która jest odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne


System

  • Możliwość doboru elementów bocznych, montowanych między słupami, w dowolnym systemie, zarówno z PCV jak i aluminium


Wentylacja

  • Zapewniająca komfort użytkowania ogrodu przez cały rok


Szyby

  • Zespolone w dachu ogrodu z zastosowaniem bezpiecznego szkła (wytrzymałe na duże obciążenia np. śniegu), o dobranych do indywidualnych potrzeb klienta współczynnikach przenikania ciepła, energii słonecznej i światła


Do wyboru

  • 18 podstawowych typów konstrukcji ogrodów zimowych