Porta

Strona Główna » Oferta » Drzwi » Drzwi wewnętrzne » Porta

Oferujemy Państwu drzwi wewnętrze firmy PORTA, które zadowolą najbardziej wybrednych klientów, gdyż firma  kładzie szczególny nacisk na jakość produkcji, co poświadczone jest uzyskiwaniem  wszystkich niezbędnych certyfikatów i aprobat technicznych wydawanych przez akredytowane instytuty badawcze, potwierdzające deklarowane właściwości użytkowe wyrobów stosowanych w budownictwie.

Od ponad 20 lat Porta KMI Poland jest pionierem i czołowym producentem wysokiej jakości drzwi. To firma prosperująca w zgodzie ze światowymi trendami we wzornictwie i technologii produkcji. Od lat mamy przywilej uczestnictwa w przeobrażaniu wyglądu polskich mieszkań i w kształtowaniu gustów milionów Polaków.

Osobom zainteresowanym oferujemy drzwi wewnątrzlokalowe, wejściowe wewnętrzne, wejściowe zewnętrzne i techniczne, które mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również hotelach, biurach , budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb oraz w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta powstaje produkt specjalny, przygotowany dokładnie „na miarę”.

Pracownicy firmy IDEON, która w korzystnych cenach sprzedaje wyroby PORTA, służą fachowym doradztwem przy wyborze i profesjonalnym montażem wyrobów.\

Sczegółową ofertę zanajdziesz na stronie producenta

Dokumenty do pobrania

• Katalog Porta 2013
• Katalog Porta 2013/2014