Roletex – bramy garażowe

Strona Główna » Oferta » Bramy garażowe » Roletex – bramy garażowe

Roletex – bramy garażowe

Brama segmentowa garażowa to nowoczesne, praktyczne a jednocześnie estetyczne i ciepłe rozwiązanie do niemal każdego garażu. Gwarancją jakości oferowanego przez nas asortymentu jest używanie wyłącznie komponentów pochodzących z fabryk uznanych europejskich producentów, z których doświadczenia chętnie czerpiemy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystane przez nas surowce odznaczały się wysoką jakością, a wykonanie było pieczołowite i stało na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu zyskujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, a Państwo otrzymują produkt najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

Segmentowa brama garażowa doskonale sprawdza się w przypadku niemal każdego garażu. Jest to nie tylko rozwiązanie nowoczesne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne – odpowiednia grubość skrzydła, wypełnionego specjalną, 40 milimetrową warstwą bezfreonowej pianki poliuretanowej oraz jego dodatkowe uszczelnienie sprawiają, że brama garażowa uniemożliwia ucieczkę ciepłu i stanowi skuteczną zaporę dla fal akustycznych.

Sposób otwierania (najpierw pionowy, później równoległy do sufitu) ułatwia wykorzystanie cennej powierzchni przed
i wewnątrz pomieszczenia.

Mnogość dostępnych kolorów i wzorów pozwala na wybór takiej bramy garażowej, która w pełni usatysfakcjonuje Państwa zarówno pod względem estetycznym, jak i będzie doskonale komponować się z architekturą posesji.

Brama przemysłowa

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu produkcyjnego, lub o charakterze usługowym czy hali magazynowej, z pewnością docenisz wygodę płynącą z użytkowania bramy przemysłowej. Dzięki solidnemu wykonaniu będzie ona spełniała swoje zadanie przez długie lata.

Poszycie wykonane jest ze stalowego, ocynkowanego panelu, który wcześniej wypełniony został bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40 mm, a następnie polakierowany proszkowo. Taka konstrukcja zapewnia bramie odpowiednią wytrzymałość i umożliwia intensywną eksploatację. Możliwość zamontowania tzw. furtki serwisowej wyklucza konieczność każdorazowego otwierania całej bramy.

Jeżeli pomieszczenie, do którego prowadzi brama jest zbyt zaciemnione, istnieje możliwość zwiększenia dostępu światła dzięki zastosowania okienek lub przeszklenia panelem aluminiowym.

 

Brama rolowana

Montaż bramy rolowanej to kolejne praktyczne i zarazem uniwersalne rozwiązanie, które z powodzeniem zastosować możemy w naszych garażach bądź obiektach przemysłowych. Szczególnie dobrze sprawdza się ono w tych pomieszczeniach, w których ilość miejsca jest ograniczona. Zwijający się na wale płaszcz bramy pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń i maksymalnie wykorzystać długość pomieszczeń, zwłaszcza tych z niskim nadprożem (mniejszym niż 180 mm).

Wspomniana wcześniej uniwersalność bram rolowanych przejawia się m.in. w ilości ich zastosowań. Ryzyko narażenia bramy na uszkodzenie mechaniczne jest niewielkie, bowiem obniża je brak prowadnic poziomych. Dużym plusem jest także bezproblemowa obsługa, której wygodę zwiększa zastosowanie siłownika elektrycznego.