Rolety materiałowe wolnowiszące

Strona Główna » Oferta » Osłony okienne » Rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety MINI Standard

standard_5w-1-_5fc8d4Rolety MINI można zamontować na każdym oknie oraz na drzwiach prowadzących na balkon. Innowacyjny system wieszaków pozwala na montaż tego typu rolet w sposób bezinwazyjny. Należy jednak podkreślić, że w przypadku bardzo starych okien może się zdarzyć, że konieczne będzie użycie wkrętów. Rolety w systemie MINI zapewniają świetną ochronę przed słońcem, dzięki czemu skutecznie minimalizuje nagrzewanie się pomieszczenia. Stanowią również doskonały element dekoracyjny. Idealnie prezentują się w każdym pomieszczeniu sprawiając, że staje się ono nowoczesne i eleganckie.
Rolety Mini Dekor

minidekor_01Główną cechą rolet Mini Dekor jest niezwykle prosty i bezinwazyjny montaż. Mini Dekor to połączenie rolety mini standard z niezwykłym wykończeniem dolnym w postaci falbany. Są przystosowane do montaży na każdych oknach.


Rolety mini dzień – noc

mini-dzie-noc_1Rolety mini dzień – noc to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na regulowanie ilość przenikającego do pomieszczenia światła. Dzięki swojej funkcjonalności zdobywają coraz większą popularność wśród Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Podwójna warstwa materiału pozwala uzyskać efekt podobny do tego, jaki uzyskują posiadacze żaluzji poziomych – od całkowitego naświetlenia, aż do kompletnego zaciemnienia. Jednym ruchem może odpowiednio ustawić materiał, a tym samym manipulować dopływem światła do pomieszczenia. Nawet przy opuszczonej rolecie możemy doskonale widzieć to co dzieje się za oknem.Rolety standard

Rolety standardRolety standard łączą w sobie prostotę i funkcjonalność. Nadają się do montażu w każdym pomieszczeniu. Świetnie prezentują się na oknie jako element dekoracyjny, a jednocześnie skutecznie chronią przed promieniami słonecznymi.


Rolety standard dekor

Rolety standard dekorRolety standard dekor to połączenie rolet standard z elegancją, dzięki zastosowaniu falbany. Mają Państwo możliwość wyboru materiału, z którego zostanie wykonana roleta – od tkanin gładkich, poprzez satynowych do podgumowanych. Rolety standard dekor idealnie prezentują się w każdym pomieszczeniu.


Rolety rzymskie

rzymskie_dRolety rzymskie stanowią idealną alternatywę dla zasłon w pomieszczaniach, w których nie ma możliwości zamontowania karniszy. Oferujemy rolety na okna o różnych wymiarach. Wybór wzoru oraz koloru zależy tylko i wyłącznie od Państwa upodobań. Rolety rzymskie podnoszone za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem. Doskonale chronią pomieszczania przed niepożądanym słońcem czy też wścibskim wzrokiem sąsiadów, jak również pełnią funkcję dekoracyjną. Pasują do każdego wnętrza, bez względu na jego pozostałe elementy wyposażenia. Wspaniale prezentują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym czy nawet skandynawskim.Rolety Dzień – Noc

dzie-noc_dSystem Dzień – Noc to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na piękną aranżację okien i dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb domowników. Takie rozwiązanie zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Rolety Dzień – Noc charakteryzują się zastosowaniemdwuwarstwowej tkaniny o różnej przepuszczalności światła, która pozwala regulować stopień natężenia promieni słonecznych w pomieszczeniach. Montując tego typu rolety można korzystać ze światła dziennego i nie narażać się ciekawskie spojrzenia przechodniów czy sąsiadów. Przemienny układ pasów przepuszczających i zatrzymujących światło pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimat w pomieszczeniu.