Rolety okien dachowych

Strona Główna » Oferta » Osłony okienne » Rolety okien dachowych

Roleta „PRESTIŻ”

dach_prest_d-1Roleta „PRESTIŻ” przeznaczona do okien dachowych zmodyfikowana wersja rolety w prowadnicach systemu o identycznej nazwie. Jej idealny wygląd zawdzięczamy sprężynie zamontowanej w kasecie rolety. Sprawia ona bowiem, że tkanina jest stale napięta, przez co nawet przy sporym nachyleniu okna dachowego nie wypada ona prowadnic. Montaż oraz obsługa takiej rolety nie przysporzy nikomu żadnych trudności. Do regulacji pozycji zasłony służy łańcuszek zamocowany na obciążniku.

Roleta do okien dachowych „PRESTIŻ” doskonale pasują do wszystkich okien produkowanych przez renomowanych producentów, do których trzeba zaliczyć Fakro, Velux czy Roto. Klient może wybrać odcień osłony spośród następujących kolorów: biały, beż, brąz oraz mahoń.

 

Rolety veleta plus

veleta_plus-1Rolety veleta plus skutecznie powstrzymują nadmiar światła we wszystkich oknach dachowych. Są wyposażone w płaską kasetę i prowadnice boczne. Ich konstrukcja uniemożliwia tkaninie wypadanie z prowadnic bocznych. Rolety veleta plussą wyposażone w system MULTI-STOP, dzięki czemu możemy dowolnie regulować natężenie światła. Obudowy są oferowane w dwóch podstawowych kolorach: aluminium anodowane oraz beż.
Rolety veleta mini

veletamini1Podczas zakupu rolety veleta mini możemy wybrać rodzaj tkaniny, który będzie idealnie prezentował się w naszym wnętrzu. Wiele osób decyduje się na tkaniny gładkie, ale dużym zainteresowaniem cieszą się również satynowe, drukowane oraz podgumowane.

Rolety veleta mini to kompozycja prostoty, funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Tego typu osłona okienna wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który pozwala na zawsze idealny wygląd rolety. Zaczepy, które są montowane do ramy okna w trzech miejscach dają możliwość zmiany pozycji tkaniny. Roleta może być ustawiona na trzech różnych wysokościach.