Drzwi przesuwane aluminiowe

Drzwi przesuwane aluminiowe to specjalna konstrukcja umożliwiająca tworzenie bardzo dużych wyjść uzupełnionych o maksymalnie duże przeszklenia. Dzięki temu doskonale rozjaśniają nawet najciemniejsze wnętrza.

DRZWI PRZESUWANE ALUMINIOWE

Drzwi przsuwane aluminiowe są doceniane zarówno przez doświadczonych architektów, jak i najbardziej wymagających Klientów – jesteśmy z tego bardzo dumni i jest to dla nas motywacją do dalszego rozwoju.

Drzwi przesuwne z aluminium imponują wszechstronnością i atrakcyjną prezencją. Sprawdzają się jako atrakcyjny akcent architektoniczny w domach i mieszkaniach, a przy tym są bardzo wygodne w użytkowaniu. Ten typ drzwi może być stosowany w mniejszych i większych wnętrzach mieszkalnych, często stosuje się go także jako drzwi zewnętrzne przy wyjściach na taras lub balkon. Nowoczesny mechanizm pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie drzwi, co na pewno spodoba się domownikom ceniącym funkcjonalność w każdej dziedzinie życia. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą aluminiowych drzwi przesuwnych.

Dlaczego warto wybrać drzwi przesuwane z aluminium?

Aluminium jest lekkim, ale jednocześnie wyjątkowo wytrzymałym materiałem. Drzwi przesuwne aluminiowe są odporne na korozję, warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu są trwałe i mogą służyć przez lata. Wielokrotnie takie drzwi tworzone są z dużymi przeszkleniami pozwalającymi na stworzenie przestrzeni wypełnionych światłem, co z kolei przedkłada się na optyczne powiększenie nawet małego pomieszczenia.

Drzwi przesuwne aluminiowe są łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Nie wymagają regularnego malowania, dzięki czemu są praktyczne i proste w użytkowaniu. Wiele osób stawia na drzwi aluminiowe ze względów estetycznych. Materiał wykonawczy jest lekki i łatwy do formowania, dlatego drzwi przesuwne z aluminium wykonywane są w ciekawych designach, które można dopasować zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

Wybierz drzwi przesuwne aluminiowe w naszym biurze w Krakowie

Jesteśmy producentem i dystrybutorem drzwi przesuwnych aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych modeli. Drzwi aluminiowe przesuwne to świetna propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie funkcjonalność połączoną z trwałością konstrukcji. U nas znajdziesz wiele modeli, wśród których z pewnością wybierzesz coś, co wpisze się w Twoje indywidualne gusta i stanie się ozdobą Twoich prywatnych czterech kątów. Zapoznaj się także z ofertą drzwi wewnętrznych!

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 8-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.