Drzwi przesuwane

Drzwi przesuwane to specjalna konstrukcja umożliwiająca tworzenie bardzo dużych wyjść uzupełnionych o maksymalnie duże przeszklenia. Dzięki temu doskonale rozjaśniają nawet najciemniejsze wnętrza.

DRZWI PRZESUWANE

Drzwi przsuwane są doceniane zarówno przez doświadczonych architektów, jak i najbardziej wymagających Klientów – jesteśmy z tego bardzo dumni i jest to dla nas motywacją do dalszego rozwoju.

Drzwi przesuwne to rodzaj drzwi, które charakteryzują się przesuwaniem wzdłuż specjalnych prowadnic, zamiast otwierania się na tradycyjne zawiasy. Jest to z pewnością bardzo efektywny i funkcjonalny element aranżacji wnętrza, który przypada do gustu wielu domownikom. Zastosowanie drzwi przesuwnych w mieszkaniu ma wiele zalet. Dla wielu osób jest to szansa na zaoszczędzenie przestrzeni w mieszkaniu, ponieważ podczas otwierania drzwi nie trzeba martwić się o miejsce dla otwieranego skrzydła. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości drzwi przesuwanych, które dopełnią aranżacji wnętrza Twojego mieszkania.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi przesuwne?

Drzwi przesuwne świetnie sprawdzą się w mniejszych mieszkaniach i pomieszczeniach, w których brakuje miejsca na tradycyjne drzwi wymagające otwierania na zawiasach. Drzwi przesuwne poruszają się wzdłuż ściany na prowadnicach, a więc nie zabierają zbędnej przestrzeni i mogą optycznie powiększyć wnętrze.

Drzwi przesuwne postrzegane są jako eleganckie i nowoczesne, dlatego bardzo często wybierane są do wnętrz wyposażonych w stylu modernistycznym. Łatwe otwieranie i zamykanie to duże zalety takich elementów aranżacji i to właśnie ze względu na tę funkcję stanowią dobrą opcję do domów i mieszkań, w których przebywają osoby niepełnosprawne, np. jeżdżące na wózku. Przesunięcie skrzydła drzwi jest z pewnością bardziej komfortowe niż otwieranie, z którym często wiąże się konieczność obejścia otwieranego skrzydła.

Sprawdź drzwi przesuwne z naszej oferty!

Oferujemy drzwi przesuwane dla klientów z Krakowa, Bochni i Wieliczki oraz okolic. Choć działamy na terenie wymienionych miejscowości, z chęcią obsłużymy także klientów z innych części Polski. W naszym asortymencie znajdziesz najwyższej jakości drzwi przesuwne oparte na nowoczesnych sprawdzonych mechanizmach.

Drzwi przesuwne sprawdzą się zarówno do domów, jak i mieszkań i mogą być wykorzystane w pomieszczeniach o większych i mniejszych metrażach. Szeroki wybór modeli z naszej oferty pozwoli Ci dobrać drzwi, które stworzą spójną aranżację z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza. Postaw na jakość, funkcjonalność i wygodę, wybierając przesuwane drzwi o solidnej konstrukcji. Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi przesuwanych aluminiowych!

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.