Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to specjalna konstrukcja umożliwiająca tworzenie bardzo dużych wyjść uzupełnionych o maksymalnie duże przeszklenia. Dzięki temu doskonale rozjaśniają nawet najciemniejsze wnętrza.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST są doceniane zarówno przez doświadczonych architektów, jak i najbardziej wymagających Klientów – jesteśmy z tego bardzo dumni i jest to dla nas motywacją do dalszego rozwoju.

Drzwi tarasowe HST Premium

Bardzo duże wyjście i maksymalnie duże przeszklenia umieszczone w jednych drzwiach tarasowych, wyróżniających się niekonwencjonalnym designem? To możliwe, właśnie z modelem HST Premium. To przykład estetycznej wolności, która uwidoczniona jest już w smukłych skrzydłach i, przemawia jednak na korzyść HST Premium, w niezwykle funkcjonalnych rozwiązaniach. Ponadto, to konstrukcja umożliwiająca osiągnięcie wyjścia o szerokości aż 6,5 m. Tak duży rozmiar wyjścia przekłada się również na większe przeszklenia. Te zajmują przestrzeń od sufitu po podłogę i tworząc wrażenie szklanej ściany wprowadzają do wnętrza domu więcej światła, rozświetlając całe pomieszczenie.

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe spełniają jedno zadanie wspólne również dla okien – wprowadzają do wnętrz domu lub mieszkania atrakcyjną ilość światła, odświeżając je i dodając tym samym więcej życia. W tej kwestii najskuteczniejsze okazują się drzwi tarasowe HST, w których zamontowaliśmy jeszcze większe przeszklenia umieszczone w udoskonalonej konstrukcji, która pozwala na osiągnięcie aż 2,9-metrowej przestrzeni. Obawiasz się, że obsługa tak dużych drzwi tarasowych nie będzie należała do najłatwiejszych? Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ w HST zamontowaliśmy nowoczesny system uchylno-przesuwny, dzięki któremu korzystanie z drzwi jest dziecinnie łatwe i nie wymaga najmniejszego nakładu siły.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu? To bardzo częsty przypadek, który dla wielu osób wydaje się trudny do pogodzenia z odpowiednio dużymi drzwiami tarasowymi. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ PSK i PSK-Z zaprzeczają wszelkim tego typu stereotypom. To właśnie w nich zastosowaliśmy smuklejsze skrzydła, solidniejsze ramy i system uchylno-przesuwny, który umożliwia osiągnięcie aż 1,6-metrowej szerokości, przy niewielkim nakładzie sił do ich obsługi. W PSK i PSK-Z znajdziesz również dodatkowe uszczelnienia i maksymalne powierzchnie szyb, które wpuszczają do wnętrza tyle światła, ile tylko pragniesz. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z zapewniają z jednej strony odpowiednią ilość atrakcyjnego i zdrowego światła słonecznego, a z drugiej dbają o zachowanie ciepła w czterech ścianach, dzięki bardzo solidnej i niezwykle szczelne konstrukcji. To idealne rozwiązanie do mniejszych domków jednorodzinnych.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Minimalizm i styl skandynawski to najnowsze trendy architektoniczne, które szturmem podbijają polski rynek. Mamy na to odpowiedź i wychodzimy Twoim oczekiwaniom naprzeciw, prezentując drzwi tarasowe PSK Atrium – połączenie stylowego designu, klasycznej budowy, dużej powierzchni szyb oraz okuć umożliwiających mikrowentylację, szczególne przydatną w czasie letnich upałów, które wielokrotnie dają się we znaki posiadaczom domków jednorodzinnych. Smukły kształt drzwi i ich niestandardowy rozmiar zapewnią niezbędną ilość światła nawet w najbardziej pochmurne dni, dodając Twoim wnętrzom jeszcze więcej charakteru i życia.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu