DRZWI KRAKÓW

Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne czy tarasowe to ważne elementy wyposażenia domu, w którym chcemy się czuć bezpiecznie i komfortowo. W naszym asortymencie mamy dostępne drzwi sprawdzonych producentów, takich jak Aluhaus, Intenso, DRE, Agmar czy Wikęd oraz systemy przesuwne, uchylno-przesuwne i odstawno-przesuwne od Oknoplastu. Te produkty zapewnią Ci maksimum komfortu, trwałą jakość i nowoczesny design. Przejrzyj ofertę!

Drzwi dla ludzi charakterem

Wybierając drzwi do mieszkania, trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jaki poziom bezpieczeństwa zapewni nam określony model. Pod względem bezpieczeństwa należy wybierać zwłaszcza drzwi główne wejściowe, które powinny być solidne i niezawodne. W naszym biurze w Bochni, w Krakowie i w Wieliczce masz szansę wybrać drzwi wejściowe, które wyróżniają się nowoczesnym designem, ale też są wykonane z trwałych sprawdzonych materiałów, zapewniających gwarancję jakości produktu.

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne powinny wyróżniać się mocną konstrukcją, ponieważ ich zadaniem jest nie tylko zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, ale też przed warunkami atmosferycznymi, na których zmienność są nieustannie narażone. Nasze drzwi zewnętrzne wyróżniają się świetnymi parametrami izolacji termicznej i akustycznej oraz wyjątkową wytrzymałością. Szeroki wybór modeli pozwoli Ci dobrać odpowiedni design do indywidualnego charakteru twojego budynku. Wybierając nasze drzwi zewnętrzne, możesz liczyć na najlepszą klasę jakości i wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Drzwi wewnętrzne – ciekawy design i solidna konstrukcja

Zajmujemy się również produkcją oraz dystrybucją drzwi wewnętrznych. U nas znajdziesz produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią swoje zadanie. Podczas wyboru drzwi wewnętrznych należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wygląd zewnętrzny, który powinien dobrze współgrać z resztą wyposażenia wnętrza. Jeżeli chcesz, aby Twój dom lub mieszkanie wyróżniały się wysoką estetyką, musisz dobierać elementy wykończeniowe według określonych zasad aranżacyjnych.

Drzwi wewnętrzne możesz wybrać w jednym z naszych biur w Bochni, Wieliczce lub Krakowie. Oferujemy ciekawe modele w różnej kolorystyce, dzięki czemu bez problemu dobierzesz idealne produkty do twojego prywatnego wnętrza. Pamiętaj, że wszystkie drzwi w Twoim domu powinny wyróżniać się solidnym wykonaniem, aby mogły zapewniać prywatność i wyciszenie w każdym pomieszczeniu.

Drzwi tarasowe

Domy z tarasem należy wyposażyć także w drzwi tarasowe. Takie elementy są najczęściej przeszklone, aby zapewniały odpowiednią ilość światła słonecznego we wnętrzu. Nasza firma oferuje solidne drzwi tarasowe, które dopasujemy do indywidualnych wymiarów.

Jeżeli interesują Cię jakiekolwiek drzwi do mieszkania, skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Bochni, Krakowie lub Wieliczce, a z pewnością uda nam się nawiązać współpracę.

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 8-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.