Drzwi zewnętrzne

W swojej ofercie posiadamy drzwi aluminiowe i drewniane od sprawdzonych polskich producentów: Aluhaus, Agmar i Wikęd.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

To właśnie za sprawą naszych drzwi Twój dom zyska niepowtarzalny wygląd.

Drzwi zewnętrzne Wikęd to gwarancja jakości i produkt działający przez lata. W ofercie mamy modele  Termo Prestige Lux, Optimum, Glass Design, drzwi  aluminiowe Future Inox w wersjach standardowych i premium oraz w kilkudziesięciu, najróżniejszych wzorach.

Zobacz najnowszy katalog

W ofercie mamy drzwi zewnętrzne płaskie w kolekcjach INOX i MODERN, a także klasyczne drzwi ramiakowe i drzwi dwuskrzydłowe.

Zobacz najnowszy katalog 

Zalety stolarki aluminiowej:

  • łatwa w utrzymaniu
  • zapewnia optymalną izolacyjność termiczną oraz wodo- i wiatroszczelność
  • drzwi wykonane z surowca, który w 100% może być odzyskany jako surowiec wtórny
  • możliwość dobrania indywidualnego wyglądu i koloru
  • idealna dla domów energooszczędnych i pasywnych
  • doskonała na lata i zmieniające się warunki pogodowe: odporna na deszcz, promienie słoneczne, korozję i odkształcenia

W ofercie mamy do wyboru m.in. linie Elite, Natura, Geometric, Tenvis, Inox, Futura w kolorach standardowych, jak też kolorach Dekoral. Możliwość indywidualnego dopasowania kolorów (bikolor po obu stronach drzwi i – w niektórych modelach – multikolor na jednej z płaszczyzn), dobór klamek, pochwytów, naświetli oraz akcesoriów sprawi, że dopasujesz drzwi dla każdego stylu architektonicznego i własnej wizji domu. Ponadto będą bezpieczne i wygodne dzięki dostępnym rozwiązaniom technicznym (zamek Secury z automatycznym kliknięciem czy czytniki linii papilarnych).

Pobierz najnowszy katalog ALUHAUS

Drzwi zewnętrzne, nazywane także drzwiami wejściowymi, to bardzo ważny element wykończeniowy każdego budynku. Takie drzwi powinny wyróżniać się trwałą konstrukcją i odpowiednią stabilnością, a jednocześnie ładnie się prezentować, ponieważ staną się elementem elewacji domu.

Drzwi zewnętrzne – jaką pełnią funkcję?

Drzwi zewnętrzne stanowią bardzo ważną barierę między zewnętrzną częścią budynku a przestrzenią wewnętrzną, często obszarem mieszkalnym. Dobierając odpowiedni model, warto wziąć pod uwagę najważniejsze funkcje drzwi zewnętrznych, ale też ich atrakcyjny wygląd. To właśnie na estetycznych aspektach najczęściej skupia się uwaga kupujących, którym zależy na tym, aby drzwi jak najładniej prezentowały się na tle elewacji i otoczenia domu. Duże znaczenie ma sama wielkość drzwi, ale też ich kolor, sposób wykończenia czy dodatkowe elementy ozdobne, takie jak przeszklenia czy prześwity. Oczywiście warto sprawdzić, czy wybrany model drzwi zewnętrznych będzie współgrał z designem okien, rolet zewnętrznych i innych elementów stolarki okiennej, a także dachu i całej elewacji.

Kolejną rolą drzwi wejściowych jest zapewnienie bariery akustycznej oraz termicznej. Odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne będą chronić budynek przed utratą ciepła i zredukują dobiegające z zewnątrz hałasy. Mocne skrzydło ochroni także przed wnikaniem wiatru czy deszczu do wnętrza budynku. Nie można zapomnieć, że drzwi zewnętrzne powinny być dobrą barierą przed intruzami. Dlatego ważne jest, aby wyróżniały się solidną konstrukcją i wykazywały dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Drzwi zewnętrzne Kraków – zwróć uwagę na ważne parametry

Nasze drzwi wejściowe możesz wybrać, odwiedzając jeden z naszych punktów w Krakowie, Bochni czy Wieliczce lub kontaktując się z nami przy pomocy witryny internetowej. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wejściowe, które z pewnością dobrze posłużą Ci przez lata. Sam decydujesz, jaki materiał drzwi najbardziej Ci odpowiada, a wraz z nami możesz dobrać pozostałe parametry produktu, takie jak: wielkość drzwi, współczynnik przenikania ciepła, izolacja akustyczna, wrażenia estetyczne.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą wybrać drzwi zewnętrzne do swojego domu lub mieszkania w Krakowie, Bochni, Wieliczce oraz w okolicach. Działamy na rynku już od ponad 20 lat, produkując i dystrybuując wysokiej jakości drzwi. Wśród naszych produktów znajdziesz także modele renomowanych producentów, znanych z tworzenia drzwi o najwyższym stopniu wytrzymałości.

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.