OKNA ALUMINIOWE

Okna, będące integralną częścią domu, zapewniają dostęp naturalnego światła do pomieszczenia i pełnią rolę estetyczną. Dobre okna zapewnią Ci komfort, bezpieczeństwo i uchronią przed stratami cieplnymi. Takie właśnie są okna Oknoplast, które dystrybuujemy od ponad 20 lat. W ofercie posiadamy także okna dachowe (FAKRO, Velux).

Ponadto zakupisz u nas dodatki do okien: parapety zewnętrzne i wewnętrzne, osłony okienne (żaluzje, roletki) i moskitiery. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z Doradcą.

Stolarka aluminiowa to bardzo dobrze rozwijająca się branża i coraz więcej osób wybiera do swoich domów i mieszkań lekkie i funkcjonalne okna aluminiowe. W naszej ofercie znajdziesz okna wykonane na bazie innowacyjnych technologii i rozwiązań, dzięki czemu masz szansę dobrać produkty, które wzbogacą Twoją prywatną przestrzeń i pozwolą na naturalne rozjaśnienie wnętrz. Nasze okna wyróżnia bogactwo kolorów, smukłość linii i wysoka jakość wykonania. Zapoznaj się z katalogiem okien aluminiowych w naszym biurze w Krakowie lub skontaktuj z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Czym wyróżniają się okna aluminiowe?

Okna aluminiowe są znane z ich wytrzymałości i długowieczności. Aluminium jest mocnym materiałem, który może wytrzymać różne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, słońce i wiatr, bez korozji lub deformacji. Dlatego taki typ okien jest często stosowany w budynkach o dużej ekspozycji na ekstremalne warunki atmosferyczne. Aluminium jest lekkie, ale jednocześnie sztywne, co sprawia, że okna aluminiowe są stabilne i odporne na odkształcenia. To oznacza, że są one w stanie utrzymać większe panele szyb, co umożliwia większe przeszklenia i lepsze wykorzystanie naturalnego światła.

Nowoczesne okna aluminiowe dostępne w naszej ofercie gwarantują wysoką efektywność energetyczną, co oznacza, że zapewniają dobrą izolację termiczną i pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Wszystkie dostępne okna z aluminium wyróżniają się estetycznym wykonaniem i ciekawym designem, który z łatwością dopasujesz do różnorodnych stylów architektonicznych. Pamiętaj, że okno powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także dobrze dopasowane do indywidualnego stylu domu lub mieszkania.

Skontaktuj się z nami

Oferujemy wysokiej jakości okna aluminiowe dla mieszkańców Krakowa, Bochni i Wieliczki. Zapraszamy także osoby z innych miejscowości do kontaktu z naszym przedstawicielem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien energooszczędnych w Krakowie!

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.