OKNA TARASOWE

Dobre okno tarasowe zapewni wnętrzu odpowiednią ilość światła i sprawi, że pomieszczenie stanie się jasne i przytulne. Nowoczesne okna na taras wyróżniają się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz łatwością otwierania i zamykania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okien tarasowych i wyboru modeli, które pomogą stworzyć piękną i funkcjonalną prywatną przestrzeń domową.

Czym charakteryzują się dobre okna tarasowe?

Okna tarasowe wyróżniają się dużymi przeszkleniami, które zapewniają wnętrzu duży dostęp do światła naturalnego. Wielokrotnie okno tarasowe to termin wymienny z drzwiami tarasowymi, gdyż sposób otwierania takiego produktu pozwala na wyjście na teren zewnętrzny. Okna tarasowe montowane są w miejscu, w którym występuje wyjście na taras. Najczęściej jest to salon, choć w niektórych układach budynku zdarza się kuchnia lub sypialnia. Wybierając okno tarasowe, należy zwrócić uwagę na to, aby styl wykonania danego modelu dobrze komponował się z resztą aranżacji wystroju.

Duże okna tarasowe zapewniają widok na teren zewnętrzny, często na ogród, co sprawia, że w wielu domach stanowią element w dużym stopniu wpływający na estetykę wnętrza. Okno tarasowe stanowi pewnego rodzaju barierę czy element łączący wnętrze budynku z terenem zewnętrznym, dlatego powinno być mocne, odporne na warunki atmosferyczne i wzbogacone odpowiednimi zabezpieczeniami chroniącymi przed nieproszonymi gośćmi.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okna tarasowego?

Decydując się na zakup okna tarasowego, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na właściwości izolacyjne danego modelu. Dobre okno powinno gwarantować izolację termiczną i sprzyjać utrzymaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Ważna jest także izolacja akustyczna, czyli ochrona przed hałasem z zewnątrz. Nasze okna tarasowe wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną, dlatego sprawdzą się w nowoczesnych domach i mieszkaniach, pozwalając gospodarzom cieszyć się możliwością utrzymania ciepła w domu w chłodne dni.

Zobacz nasze okna tarasowe w Krakowie i Wieliczce

Oferujemy okna tarasowe w nowoczesnych aranżacjach, które z łatwością dopasujesz do panującego wystroju w Twoim domu. Dbamy o to, aby każdy klient miał szansę znaleźć dla siebie idealne okno tarasowe, które stanie się praktycznym i stylowym elementem wystroju wnętrza. Nasze okna tarasowe możesz zobaczyć w biurze w Krakowie, Wieliczce i Bochni. Zapraszamy także do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej. Zapoznaj się także z naszą ofertą okien tarasowych hst!

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.