Okna

Okna OKNOPLAST powstają z połączenia naszego ogromnego doświadczenia w zakresie stolarki okiennej z najlepszymi projektami. Dzięki temu możemy oddawać do Twojej dyspozycji okna z najwyższymi na rynku parametrami w zakresie izolacji termicznej, akustycznej i wodoszczelności.

OKNA

To właśnie za sprawą naszych okien do Twojego domu dotrze odpowiednia ilość naturalnego i zdrowego światła słonecznego. Do tego, zabezpieczą dom przed stratami cieplnymi, a Ty będziesz bezpieczny, bo okna marki OKNOPLAST posiadają również cechy antywłamaniowe.

Okno PIXEL

Okna Pixel to design, który zachwyca wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi. Do tego doskonale komponuje się z każdą zastaną aranżacją. W czym tkwi sekret? To zasługa prostoty i elegancji wyrażonej w jeszcze zgrabniejszym profilu o wyrazistym kształcie, pozbawionym sztampowych zaokrągleń. To konstrukcja, która jest wynikiem stworzonego przez nasz zespół, w pełni autorskiego projektu, który zachwycił nie tylko uznanych projektantów, ale przede wszystkim naszych Klientów. Oryginalność? Tego w oknach Pixel na pewno nie brakuje. Tak samo jak trwałości wynikającej z użycia wyłącznie najlepszych materiałów i precyzji, którą dostrzeżesz nawet w najdrobniejszym detalu. W oknach Pixel umieściliśmy również większą powierzchnię szyb, jako dopełnienie elegancji prezentowanej przez profil.

Okno PROLUX

Okna Prolux to doskonały przepis na więcej światła we wnętrzach Twojego domu. To produkt, który rozjaśni nawet najbardziej ciemny kąt Twojego salonu, dodając wszystkim wnętrzom jeszcze więcej zdrowego i naturalnego światła. Zasługa leży po stronie maksymalnej powierzchni szyb, jaką umieściliśmy w tej smukłej ramie. Do tego jeszcze lepsza jakość i jeszcze grubsze szkło. W ten sposób okna Prolux chronią budynek nie tylko przed uciekającym ciepłem, ale również przed nawet najbardziej intensywnym hałasem dobiegającym z zewnątrz. Do tego, wyprofilowana, symetryczna klamka umieszczona na wąskim słupku ruchomym zwiększa komfort korzystania z okien, jeszcze bardziej zwiększając Twój komfort. Wspominaliśmy już, że Prolux to nawet 22% więcej światła słonecznego niż w przypadku tradycyjnych okien PCV?

Okno WINERGETIC PREMIUM

Kiedy mówiliśmy o energooszczędności, mieliśmy na myśli przede wszystkim okna Winergetic Premium, które na tym polu absolutnie nie mają sobie równych. To właśnie w nich umieściliśmy udoskonalony, jeszcze grubszy i bardziej skuteczny pakiet szybowy, który jest gwarancją niskich strat ciepła, a więc niższych rachunków za ogrzewanie. Cecha ta potęgowana jest przez szereg drobnych, ale poprawiających pracę okien elementów, takich jak nowoczesne uszczelnienia EDMG – lider w dziedzinie izolacyjności termicznej, stosowany w najlepszych oknach na świecie. Okna Winergetic Premium to również innowacyjny kształt skrzydła, który sprawia, że stolarka nie ma sobie równych nawet w kwestii designu.

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive to nasza odpowiedź na stale zmieniające się trendy architektoniczne i rosnące oczekiwania Klientów względem bezpieczeństwa. W tym modelu postanowiliśmy właśnie na jak najlepszą ochronę domu. Właśnie dlatego znajdziesz w nich nie tylko dodatkowe wzmocnienia termiczne w postaci uszczelnień i blokad „Space Block”, ale również nowoczesny, aż trzykomorowy pakiet szybowy, który uodparnia dom także na hałas dobiegający z zewnątrz, nawet w przypadku ruchliwej ulicy. Ta innowacyjna budowa okien Winergetic Premium Passive sprawia, że swoją rolę spełniają najlepiej w nowoczesnym, pasywnym budownictwie, odzwierciedlającym współczesne trendy.

Okno KONCEPT

Na okna Koncept powinieneś zwrócić uwagę, jeśli szczególnie cenisz funkcjonalne i uniwersalne rozwiązania. To właśnie nich zawarliśmy każdą z wyżej wymienionych cech, czyli design, izolacyjność termiczną i odporność na włamania. Okna Koncept dbają równomiernie o każdy dom, niwelując straty cieplne, chroniąc go przed hałasem z zewnątrz i niekorzystnym działaniem pogody lub uszkodzeniami mechanicznymi. To również doskonały przykład niezwykle modnego minimalizmu, który znajduje zastosowanie we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, lecz nie tylko – to bardzo uniwersalny wzór, który sprawdzi się w wielu stylach aranżacyjnych. To stolarka, która poprawi styl nawet najbardziej ciemnego pomieszczenia, czego zasługę można przypisać większej powierzchni szyb. Design i funkcjonalność? To połączenie, które z całą pewością znajdziesz w oknach Koncept.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu