Rolety

Rolety OKNOPLAST niwelują dobiegający z zewnątrz hałas i doskonale chronią wnętrze przed przegrzaniem lub zbędną utratą ciepła. Dzięki nim poczujesz się bardziej komfortowo i zaoszczędzisz na rachunkach za ogrzewanie.

ROLETY

Szukasz dodatków do nowo zakupionych okien? A może chcesz jeszcze bardziej zwiększyć ich parametry techniczne? OKNOPLAT przybywa na ratunek, oddając do Twojej dyspozycji cztery rodzaje rolet – Luna, Sol Evolution, Sol i Terra, z których każda posiada unikatowe cechy.

Rolety LUNA

Rolety Luna to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą maksymalnie uszczelnić swój dom, chroniąc go przed stratami cieplnymi. Rolety Sol dodają zakupionym oknom dodatkowego piękna i stylu, ale co najważniejsze – zwiększają parametr izolacyjności termicznej, dzięki możliwości ich montażu na szerokich ramach okiennych. To najlepsze rozwiązanie i innowacyjna metoda zapewniająca niebywałą szczelność, zwłaszcza, że całość wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają roletą wieloletnie, efektywne działanie nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych.

Rolety SOL EVOLUTION

Utrzymanie ciepła w domu zimą, a odpowiednie wychłodzenie latem to w przypadku rolet Sol Evolution priorytet. Dodatkowo, ten model to jedyne takie rolety na rynku, które w znaczący sposób zwiększają parametr izolacyjności termicznej oferowany początkowo przez okna. Co więcej, sprawdzają się zarówno w przypadku tradycyjnych rozwiązań architektonicznych, modernistycznych zabudowań, jak i domów pasywnych, a przy tym oferują niebywały wygląd i walory estetyczne, które zachwycają wszystkich naszych Klientów.

Rolety SOL

Zbyt duża ilość światła w pomieszczeniu jest w dłuższej perspektywie dosyć męcząca. Warto zadbać więc o rolety, które umożliwią Ci pełną kontrolę nad ilością promieni słonecznych, które docierają do Twoich wnętrz, abyś mógł czuć się w swoim domu jak najbardziej komfortowo. Dzięki roletom Sol możesz stworzyć inteligentny system zarządzania, obsługiwany zarówno przy pomocy stacjonarnego przełącznika, jak i działającego bezprzewodowo pilota opartego o sygnał radiowy – dzięki temu sterujesz roletami nawet nie wstając z łóżka!

Rolety TERRA

Każdy dom powinien być w najdoskonalszy sposób chroniony, tak, abyś wraz z całą rodziną czuł się jak najbardziej bezpiecznie i komfortowo. Rolety Terra z chęcią się do tego przyczyniają, bo poza funkcją izolacyjności termicznej i estetycznej są również antywłamaniowe i odporne na wiatr, a wszystko to, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i najtrwalszym materiałom, z których są wykonane. Mowa o wysokiej jakości aluminium i całości uzupełnionej o podwójnie ryflowane profile.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu