Profil Pava, kolor czarne okna, okleina black jet

Przedstawiamy kolejną realizację w luksusowej willi. Nasi klienci zdecydowali się na minimalistyczny, nowoczesny design, do którego idealnie wpasował się najnowszy system okienny Pava w okleinie black jet. Zobacz, jak prezentują się czarne okna w wykończonym, eleganckim wnętrzu:

System okienny Pava to profil o głębokości 82 mm, zarówno w ramie, jak i skrzydle. Głębokośc profilu wpływa m.in. na parametry termiczne, a to z kolei oznacza, że okna dłużej utrzymają ciepło w domu. Profil posiada trzy wysokiej jakości uszczelki,  w tym tzw. dodatkową „płetwę”, która stanowi barierę termiczną, a także akustyczną. Dzięki cieńszemu złożeniu profilu system „przepuszcza” do pomieszczenia  o ok. 10% więcej światła naturalnego od klasycznych profili energooszczędnych, takich jak np. Winergetic.

Czarne okna w systemie Pava dopełniają wysoki poziom wykończenia wnętrza, nadając mu więcej elegancji.

Całość uzupełniają  autorskie, prostokątne klamki Pixel, które są niewielkim dodatkiem, ale całkowicie zmieniają i unowocześniają wygląd okna. W systemie Pava masz również możliwość dopasowania kształtu listwy przyszybowej w oknach. Może być ona pod kątem 90 stopni, jak np. w oknach aluminiowych.

Chcę czarne okna w domu. Czy to dobry wybór?

Zastanawiasz się, czy czarne okna będą pasować do Twojego wnętrza?

Jeszcze do niedawna czarne okna uchodziły za niedopuszczalne, z racji nagrzewania się okien w cieplejszych porach roku i wyginania plastikowych profili. Podobnie było w przypadku okien antracytowych lub np. dębu bagiennego. Słaba jakość oklein powodowała również blaknięcie koloru pod wpływem silnych promieni słonecznych.

Współczesna technologia pozwala na szeroki wybór oklein, także w ciemnych odcieniach.

Zapraszamy po indywidualną wycenę i doradztwo.

Odwiedź jedno z naszych biur:

– w Krakowie (ul. Centralna 62, budynek stacji benzynowej, I piętro)

– w Wieliczce (ul. Piłsudskiego 62)

– w Bochni (ul. Partyzantów 21)

Jeżeli nie możesz przyjść, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo:

Tel. 690 000 205

zapytania@ideon.net.pl

Odpowiadamy na każdą wiadomość!

Możesz również zapytać nas o wycenę stolarki przez Messengera.