Drzwi zewnętrzne stalowe

W swojej ofercie posiadamy drzwi stalowe.

Drzwi zewnętrzne stalowe

To właśnie za sprawą naszych drzwi Twój dom zyska niepowtarzalny wygląd.

Stalowe drzwi Wikęd

Drzwi zewnętrzne to gwarancja jakości i produkt działający przez lata. W ofercie mamy modele Termo Prestige Lux, Optimum, Glass Design, drzwi aluminiowe Future Inox w wersjach standardowych i premium oraz w kilkudziesięciu, najróżniejszych wzorach.

Zobacz najnowszy katalog

Drzwi zewnętrzne stalowe często stosowane są w pomieszczeniach przemysłowych, choć nowoczesne ciekawe designy coraz bardziej podobają się także właścicielom gospodarstw domowych, którzy decydują się na zamontowanie ich jako wykończenie nowoczesnej elewacji domu. Drzwi ze stali uważane są za bardzo wytrzymałe, dlatego cieszą się renomą wśród użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy drzwi stalowe wejściowe w kilkudziesięciu ciekawych wzorach.

Czym charakteryzują się zewnętrzne drzwi stalowe?

Stalowe drzwi znane są z wysokiej wytrzymałości i solidnej konstrukcji, co czyni je trudnymi do sforsowania. Stal zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną, co ma duże znaczenie dla utrzymania odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku i ograniczenia hałasu z zewnątrz. Stalowe drzwi zewnętrzne wykazują także dużą odporność na czynniki atmosferyczne, takie jak gwałtowne zmiany temperatury, promienie słoneczne czy wilgoć.

W naszej ofercie znajdziesz stalowe drzwi zewnętrzne w różnych odsłonach. Sam wybierasz wzór, który wydaje Ci się najbardziej odpowiedni do wybranego budynku. Szeroki wybór modeli ułatwi dopasowanie wybranego produktu do estetyki domu. Warto zapoznać się z pełną ofertą, aby nie przegapić drzwi, które idealnie wpasują się w Twoje wymagania.

Drzwi stalowe z naszej oferty – zaufaj najlepszym

Od lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją drzwi stalowych. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość produktów i zapewniamy pełną funkcjonalność każdego modelu. W naszym katalogu znajdziesz kilkadziesiąt wzorów drzwi wejściowych ze stali, które możesz wybrać z renomowanych kolekcji. Zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia drzwi wejściowych stalowych z przedstawicielem naszego biura w Krakowie lub Bochni. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednie drzwi dla ciebie. Nasze produkty zyskały renomę stylowych i solidnych, stawiając na drzwi z naszej oferty, wybierasz produkt, który przetrwa wiele lat. Zapoznaj się także z ofertą drzwi tarasowych!

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.