Decydując się na zakup okien, większość osób wybiera jednocześnie usługę montażu. Jest to wygodniejsza opcja, mająca za jednym razem zapewnić zarówno produkty, jak i ich instalację. Okna stanowią bardzo ważny element każdego budynku, dlatego ich dopasowanie, oraz odpowiednie zamontowanie, jest bardzo ważne i wymaga eksperckiej wiedzy. Wszystkie osoby zainteresowane montażem okien zapraszamy do naszego biura w Krakowie w celu omówienia zasad i warunków współpracy.

Dlaczego warto wybrać okna z usługą montażu?

Nie każdy wie, że wybierając okna z usługą montażu, można skorzystać na niższej stawce podatku VAT. Kupując okna bez montażu, trzeba liczyć się z tym, że podatek VAT wyniesie 23%, co podniesie ogólny koszt zakupu. W przypadku zamówienia okien wraz z montażem można skorzystać z korzystniejszej stawki VAT 8%. A jeżeli zamawiasz okna do całego mieszkania lub domu, wiąże się to ze sporymi oszczędnościami.

Kolejną korzyścią z zamawiania okien wraz z montażem jest wygoda. Jeżeli znajdziesz odpowiednie okna do swojego domu lub mieszkania, nie musisz dalej szukać rzetelnego montażysty. Współpraca z jednym partnerem jest bardziej komfortowa zarówno w zakresie montażu, jak i serwisu oraz prac gwarancyjnych. Nie ma konieczności podpisywania umów z ekipą montażową, gdyż cała transakcja odbywa się automatycznie po zamówieniu usługi. Co więcej, takie rozwiązanie ma również korzyści logistyczne, ponieważ nie trzeba czekać na ekipę montażową, gdy okna zostaną już dostarczone.

Pamiętaj, że sprzedawca, który chce utrzymać pozycję na rynku, korzysta z usług ekipy montażowej, która doskonale zna produkty i wie, jak je prawidłowo zainstalować. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo dokładnego montażu. Zewnętrzna ekipa montażowa może nie znać wybranych produktów w takim stopniu i popełnić błędy montażowe, które mogą prowadzić do nieszczelności lub problemów z otwieraniem i zamykaniem okien.

Wybierając zamówienie kompleksowe, czyli zakup okien wraz z montażem, stawiasz na wygodę i korzyści ekonomiczne. W takiej sytuacji możesz liczyć na niższą stawkę podatku VAT a w przypadku ewentualnych problemów, zwracasz się do osoby odpowiedzialnej zarówno za produkt, jak i jego instalację. W naszym biurze w Krakowie możesz zamówić okna z montażem, a my gwarantujemy profesjonalną usługę instalacji. Wykonujemy także ciepły montaż okien wraz z dokładnym uszczelnieniem ramy. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy dokładnie znają produkt i posiadają wieloletnią wiedzę dotyczącą dokładnej instalacji okien w budynkach. Zapoznaj się także z ofertą okien pcv z montażem!