OKNA TARASOWE HST

Okna tarasowe hst są cenione przez architektów i można je znaleźć w wyposażeniu wielu domów. Specjalna konstrukcja tych okien umożliwia stworzenie dużych przeszkleń, które zapewniają dostateczną ilość światła słonecznego do wnętrza i sprawiają, że pomieszczenie staje się jasne i przytulne. Tym, co wyróżnia ten typ okien, jest przede wszystkim system otwierania. W naszej ofercie znajdziesz okna tarasowe hst w nowoczesnych designach. Sprawdź, dlaczego warto kupować u nas.

Czym charakteryzują się okna tarasowe hst?

Drzwi HST otwierają się za pomocą mechanizmu podnoszono-przesuwnego. Oznacza to, że skrzydło czynne przesuwa się na skrzydło bierne. Ta funkcja umożliwia łatwe otwieranie i zamknięcie okna oraz pełne wykorzystanie dostępnego miejsca na tarasie. Mechanizm HST pozwala także na kątowe otwieranie skrzydeł okiennych. Dzięki temu można otworzyć tylko szczelinę w oknie, zwiększając cyrkulację powietrza w domowym wnętrzu.

Oferujemy okna wykonane z najwyższej jakości materiałów o dobrych parametrach izolacyjnych. Dobre izolacje termiczne i akustyczne pomagają zwiększyć efektywność energetyczną budynku, ograniczając straty ciepła i hałasu. U nas znajdziesz okna tarasowe hst wykonane w różnych designach, które bez problemu dopasujesz do indywidualnego wnętrza budynku. Pamiętaj, że okna tarasowe stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. To one odpowiadają w dużym stopniu za odpowiednie oświetlenie wnętrza światłem naturalnym, a przy tym stanowią barierę między wnętrzem budynku a terenem zewnętrznym, czyli tarasem. Okna tarasowe hst wykonane są z trwałych materiałów i wykazują dużą odporność na czynniki atmosferyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okien tarasowych hst w biurze w Krakowie. U nas znajdziesz okna stworzone na bazie innowacyjnych rozwiązań i objęte wieloletnią gwarancją. Z nami Twoje wyjście na taras stanie się nowoczesne i praktyczne. Zapoznaj się także z ofertą okien z montażem!

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.