Najlepsze okna to nie wszystko. Sekret to dobry montaż.

ADM - Ideon

Choć to nieprawdopodobne, fuszerki montażowe wciąż się zdarzają i są zbyt częstym zjawiskiem. Znalezienie dobrego fachowca to często trudny orzech do zgryzienia. U nas znajdziesz dwa w jednym: produkty premium plus dobry montaż. Jako firma Ideon od ponad 23 lat dostarczamy stolarkę najwyższej jakości, a teraz mamy zaszczyt poinformować, że dołączyliśmy do grona Ambasadorów Dobrego okien Montażu renomowanego producenta materiałów montażowych Illbruck.

Tytuł Ambasadora Dobrego Montażu przyznawany jest firmom, które przeszły odpowiednie szkolenia, pracują na materiałach od producenta i zostały zakwalifikowane jako ekspert w dziedzinie montażu stolarki okiennej. Dla Ciebie jako klienta oznacza to tyle, że jeśli powierzysz nam montaż swojej stolarki, możesz być spokojny, iż będzie zainstalowana zgodnie z wytycznymi jakimi ma odznaczać się prawidłowy, dobry montaż. Nasze własne ekipy monterskie, wśród których regularnie prowadzimy audyty montaży, zostały odpowiednio przeszkolone w zakresie prawidłowego montażu.

Dyplom Ambsadora Dobrego Montażu

Co nas wyróżnia?

Producent materiałów montażowych Illbruck to w skrócie ponad 60 lat doświadczenia w budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Korzystając z produktów dostarczanych przez naszego Partnera mamy pewność, że przekazujemy w Twoje ręce dobrze zamontowaną stolarkę, która zapewni Ci bezpieczeństwo i ochronę przed utratą ciepła na długie lata. Jako nasz Klient zyskujesz także 10-letnią gwarancję na produkty w montażu systemem I3. Wysokiej jakości wyroby są ponadto bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Czym się kierować, żeby wybrać dobry montaż?

Z tematem „dobry montaż” wiąże się jeszcze jedno zagadnienie. Parafrazując znane przysłowie, wydaje się, że sposobów montaży okien, drzwi i bram istnieje tyle, co producentów i… (z przymrużeniem oka) fachowców. A tak na serio, jako Klienci często stajemy przed dylematami: jak w gąszczu wielu metod i produktów wybrać te najlepsze? Jaki to jest dobry montaż? Dość powiedzieć, że tylko w kategorii tzw. ciepłego montażu istnieje kilka metod… I w tym momencie rodzą się pytania, takie jak np. Jaki rodzaj montażu wybrać? Przed czym chronią taśmy? Co z ciepłymi parapetami? Itd.

Jako Ambasador Dobrego Montażu doradzimy, który sposób montażu będzie odpowiedni i weźmiemy na siebie odpowiedzialność za cały przebieg instalacji stolarki. Wychodzimy z założenia, że dobry montaż nie oznacza montażu najdroższego, ponieważ dobry montaż to taki, który odpowie na Twoje potrzeby i będzie pasował do Twojej wizji domu. Dlatego nasi Doradcy najpierw postarają się określić Twoje potrzeby, a potem wyjaśnią, które rozwiązanie będzie idealnie do nich pasować.

Jeśli właśnie stoisz przed wyborem stolarki i zastanawiasz się nad sposobem montażu, skontaktuj się z nami już teraz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pn do pt w godz. 9-17 w Wieliczce oraz od 8 do 17 w pn-pt i od 9 do 13 w soboty w Bochni. Zapraszamy!

Drzwi HST - antracyt

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.