Winergetic Standard, okna winchester

Przedstawiamy kolejną realizację w bardzo przyjemnej inwestycji, jaką okazał się dom jednych z naszych klientów! Inwestorzy postawili na naturalny i nowoczesny design, do którego idealnie wpasował się energooszczędny system okienny Winergetic w jasnej, drewnopodobnej okleinie. Zobacz, jak prezentują się okna winchester:

System okienny Winergetic odznacza się bardzo wysokimi parametrami termoizolacyjnymi i akustycznymi. Jest to profil trzyuszczelkowy o głębokości 82 mm i prostym  kształcie listew przyszybowych. Ten klasyczny wygląd umożliwia mu dopasowanie się do każdego rodzaju wnętrz i wyglądu elewacji.

Nasi klienci zdecydowali się na okna winchester, które idealnie wkomponowują się w biały kolor elewacji, kamienne wstawki oraz antracytowy dach z drewnianym podbiciem. Całość tworzy  bardzo zachęcający i przyjemny dla oka zewnętrzny design domu.

Siedmiokomorowy profil Winergetic zapewnia możliwie najwyższe parametry termoizolacyjne. To okna wysokiej jakości, które przy właściwiej pielęgnacji posłużą właścicielowi kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

Czy okna winchester sprawdzą się w moim wnętrzu?

Okna winchester doskonale pasują do wnętrz, w których chcemy zachować prosty i naturalny wystrój. Będą idealnym dopełnieniem np. stylu rustykalnego, a także wnętrz, w których chcemy wprowadzić przytulny nastrój wypełniony roślinami czy drewnianymi dodatkami.

Od kilku lat nie słabnie zainteresowanie na jasne kolory drewnopodobne, wliczając w tę grupę także okna winchester. Głównym powodem jest ich ponadczasowy charakter i kolor, który można łatwo dopasowuje się do kilku stylów wnętrzarskich. Mimo zmieniających się trendów., drewno i natura zawsze znajdują swoich sympatyków w projektowaniu przytulnych wnętrz.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem koloru okien, zapraszamy po indywidualną wycenę i doradztwo.

Odwiedź jedno z naszych biur:

– w Krakowie (ul. Centralna 62, budynek stacji benzynowej, I piętro)

– w Wieliczce (ul. Piłsudskiego 62)

– w Bochni (ul. Partyzantów 21)

Jeżeli nie możesz przyjść, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo:

Tel. 690 000 205

zapytania@ideon.net.pl

Odpowiadamy na każdą wiadomość!

Możesz również zapytać nas o swoją stolarkę na Messengerze.