Winergetic Premium, okna złoty dąb

W tym tradycyjnym, przytulnym domu naszych Klientów ciepły, energooszczędny profil Winergetic Premium dopełnił całości i zapewnił utrzymanie ciepła na wysokim poziomie przez cały rok. Okna złoty dąb idealnie wpasowały się w słoneczny odcień elewacji tworząc niepowtarzalny efekt końcowy! Obejrzyj kilka zdjęć z tej realizacji.

Winergetic Premium to klasyczny, energooszczędny profil okienny o głębokości 82 mm. Dzięki swojej budowie zapewnia najbardziej zaawansowaną ochronę przed utratą ciepła. Jest to system trzyszuszczelkowy, który dodatkowo posiada  na całym swoim obwodzie czwartą uszczelkę bezpośrednio pod pakietem szybowym,  podwyższając wodoszczelność całego okna.

Profil jest autorskim systemem okiennym wypracowanym przez grupę Oknoplast. Oryginalny kształt zapewnia mu zewnętrzna listwa przyszybowa, wpół zlicowana z ramą okna. Dodaje łagodności kształtom i najlepiej wpisuje się w tradycyjny design całego domu.

Okna złoty dąb doskonale dopasowują się zarówno do nowoczesnych biało-szarych odcieni elewacji, jak i tradycyjnych, ciepłych odcieni na zewnątrz domu. Kolor stolarki można dopasować na zasadzie podobieństwa lub kontrastu. Każde rozwiązanie nadaje niepowtarzalny charakter budynkowi.

Zastanawiasz się, czy wybrać okna złoty dąb czy w innym kolorze drewnopodobnym?

Inwestorzy nadal chętnie wybierają drewnopodobne okleiny stolarki. Okna złoty dąb nadają wnętrzu uniwersalny, ponadczasowy charakter. Bardzo dobrze komponują się z drewnianymi (lub drewnopodobnymi) podłogami, drzwiami wewnętrznymi i parapetami. Pomogą zachować zrównoważony, naturalny i prosty wystrój pomieszczenia, jednocześnie go „ocieplając”. Idealnie nadadzą się wnętrza pełnego roślin i elementów natury.

Okna złoty dąb perfekcyjnie wpasują się także w elegancki, klasyczny wystrój domu, w którym chcemy wyeksponować np. antyki.

Zastanawiasz się nad wyborem koloru drewnopodobnego?

Zapraszamy po indywidualną wycenę i doradztwo.

Odwiedź jedno z naszych biur:

– w Krakowie (ul. Centralna 62, budynek stacji benzynowej, I piętro)

– w Wieliczce (ul. Piłsudskiego 62)

– w Bochni (ul. Partyzantów 21)

Jeżeli nie możesz przyjść, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo:

Tel. 690 000 205

zapytania@ideon.net.pl

Odpowiadamy na każdą wiadomość!

Możesz również zapytać nas o swoją stolarkę na Messengerze.