Okna Drzwi Rolety Bramy

Jako Ideon Oknoplast oferujemy produkty wysokiej jakości: okna PVC i aluminiowe, drzwi tarasowe, zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, bramy garażowe oraz systemy kompozytowe ProDeck. Zapraszamy do zapoznania się z misją naszej firmy.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat działamy na rynku. Jesteśmy dla klienta, starając się dobrać odpowiednie rozwiązania, opierając się na praktycznej wiedzy i doświadczeniu.

WYSOKA JAKOŚĆ

Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości. Zapewniają to okna PVC, drzwi i rolety od polskiego producenta Oknoplast. stolarka aluminiowa Aluhaus, a także bramy Novoferm czy systemy kompozytowe ProDeck. Zależy nam, żeby klient otrzymał wyposażenie, z którego będzie długo zadowolony.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Naszą misją jest profesjonalna i kompleksowa obsługa. Każda osoba przychodząca do biura otrzymuje osobistego doradcę, który od początku doradza w zakupie najbardziej optymalnego rozwiązania spełniającego potrzeby i wymagania klienta. Doradca dokonuje pomiarów i finalizuje wszystkie formalności. Klient wie, na jakim etapie znajduje się jego inwestycja i w każdej chwili może skontaktować się ze swoim doradcą.

SERWIS

Stawiamy na jakość – dajemy na nasze produkty długoletnie gwarancje, ale także dostarczamy klientom  odpowiedni serwis, zapewniający długie użytkowanie okien, drzwi czy bram. Dzięki kontaktowi z osobistym doradcą, łatwo możesz umówić się na konserwację. Wystarczy jeden telefon.

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 8-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.