Okna

Okna OKNOPLAST powstają z połączenia naszego ogromnego doświadczenia w zakresie stolarki okiennej z najlepszymi projektami. Dzięki temu możemy oddawać do Twojej dyspozycji okna z najwyższymi na rynku parametrami w zakresie izolacji termicznej, akustycznej i wodoszczelności.

OKNA

To właśnie za sprawą naszych okien do Twojego domu dotrze odpowiednia ilość naturalnego i zdrowego światła słonecznego. Do tego, zabezpieczą dom przed stratami cieplnymi, a Ty będziesz bezpieczny, bo okna marki OKNOPLAST posiadają również cechy antywłamaniowe.

Okno PIXEL

Okna Pixel to design, który zachwyca wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi. Do tego doskonale komponuje się z każdą zastaną aranżacją. W czym tkwi sekret? To zasługa prostoty i elegancji wyrażonej w jeszcze zgrabniejszym profilu o wyrazistym kształcie, pozbawionym sztampowych zaokrągleń. To konstrukcja, która jest wynikiem stworzonego przez nasz zespół, w pełni autorskiego projektu, który zachwycił nie tylko uznanych projektantów, ale przede wszystkim naszych Klientów. Oryginalność? Tego w oknach Pixel na pewno nie brakuje. Tak samo jak trwałości wynikającej z użycia wyłącznie najlepszych materiałów i precyzji, którą dostrzeżesz nawet w najdrobniejszym detalu. W oknach Pixel umieściliśmy również większą powierzchnię szyb, jako dopełnienie elegancji prezentowanej przez profil.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Okna Prolux to doskonały przepis na więcej światła we wnętrzach Twojego domu. To produkt, który rozjaśni nawet najbardziej ciemny kąt Twojego salonu, dodając wszystkim wnętrzom jeszcze więcej zdrowego i naturalnego światła. Zasługa leży po stronie maksymalnej powierzchni szyb, jaką umieściliśmy w tej smukłej ramie. Do tego jeszcze lepsza jakość i jeszcze grubsze szkło. W ten sposób okna Prolux chronią budynek nie tylko przed uciekającym ciepłem, ale również przed nawet najbardziej intensywnym hałasem dobiegającym z zewnątrz. Do tego, wyprofilowana, symetryczna klamka umieszczona na wąskim słupku ruchomym zwiększa komfort korzystania z okien, jeszcze bardziej zwiększając Twój komfort. Wspominaliśmy już, że Prolux to nawet 22% więcej światła słonecznego niż w przypadku tradycyjnych okien PCV?

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Kiedy mówiliśmy o energooszczędności, mieliśmy na myśli przede wszystkim okna Winergetic Premium, które na tym polu absolutnie nie mają sobie równych. To właśnie w nich umieściliśmy udoskonalony, jeszcze grubszy i bardziej skuteczny pakiet szybowy, który jest gwarancją niskich strat ciepła, a więc niższych rachunków za ogrzewanie. Cecha ta potęgowana jest przez szereg drobnych, ale poprawiających pracę okien elementów, takich jak nowoczesne uszczelnienia EDMG – lider w dziedzinie izolacyjności termicznej, stosowany w najlepszych oknach na świecie. Okna Winergetic Premium to również innowacyjny kształt skrzydła, który sprawia, że stolarka nie ma sobie równych nawet w kwestii designu.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive to nasza odpowiedź na stale zmieniające się trendy architektoniczne i rosnące oczekiwania Klientów względem bezpieczeństwa. W tym modelu postanowiliśmy właśnie na jak najlepszą ochronę domu. Właśnie dlatego znajdziesz w nich nie tylko dodatkowe wzmocnienia termiczne w postaci uszczelnień i blokad „Space Block”, ale również nowoczesny, aż trzykomorowy pakiet szybowy, który uodparnia dom także na hałas dobiegający z zewnątrz, nawet w przypadku ruchliwej ulicy. Ta innowacyjna budowa okien Winergetic Premium Passive sprawia, że swoją rolę spełniają najlepiej w nowoczesnym, pasywnym budownictwie, odzwierciedlającym współczesne trendy.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Na okna Koncept powinieneś zwrócić uwagę, jeśli szczególnie cenisz funkcjonalne i uniwersalne rozwiązania. To właśnie nich zawarliśmy każdą z wyżej wymienionych cech, czyli design, izolacyjność termiczną i odporność na włamania. Okna Koncept dbają równomiernie o każdy dom, niwelując straty cieplne, chroniąc go przed hałasem z zewnątrz i niekorzystnym działaniem pogody lub uszkodzeniami mechanicznymi. To również doskonały przykład niezwykle modnego minimalizmu, który znajduje zastosowanie we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, lecz nie tylko – to bardzo uniwersalny wzór, który sprawdzi się w wielu stylach aranżacyjnych. To stolarka, która poprawi styl nawet najbardziej ciemnego pomieszczenia, czego zasługę można przypisać większej powierzchni szyb. Design i funkcjonalność? To połączenie, które z całą pewością znajdziesz w oknach Koncept.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu