fbpx
Montaż ciepły realizacje2023-08-08T13:39:46+02:00

Realizacje

Przedstawiamy różne metody montażu ciepłego. Podczas rozmowy z naszym doradcą możesz omówić każdy z nich i podjąć decyzję, który będzie odpowiedni dla ciebie.
Czasami specyfika konstrukcji (np. duże szklenia czy drzwi HST z niskim progiem) wymaga użycia podczas montażu pomocy w postaci minidźwiga. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz sukces realizacji. Prezentujemy wybrane realizacje.

Już dwukrotnie w ramach akcji Ambasadora Dobrego Montażu otrzymaliśmy wyróżnienie za naszą pracę montażową. W edycji 2021/22 dołączyliśmy do zaszczytnego grona Złotych Ambasadorów Dobrego Montażu. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość i rzetelność wykonywanej pracy. Nasi pracownicy przechodzą regularnie odpowiednie szkolenia montażowe i korzystają wyłącznie ze sprawdzonych i dobrych jakościowo produktów do montażu. Materiały zakupujemy od renomowanych producentów, takich jak firma Illbruck. Zapewnia to gwarancję prawidłowego montażu stolarki, a Ty, jako Klient, otrzymujesz 10-letnią gwarancję na wszystkie materiały montażowe.

Zobacz nasze referencje w zakresie w montażu: Referencje Illbruck

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • w Bochni od pn. do pt. w godz. 9-17, soboty 9-13
  • w Wieliczce od pn. do pt. w godz. 9-17
  • w Krakowie od pn. do pt. w godz. 10-17.

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.

Przejdź do góry