Gdy po raz pierwszy dotarliśmy na budowę do naszego klienta, uznaliśmy, że widok z domu jest piękny. Ale teraz uważamy, że dzięki oknom Oknoplast jest… jeszcze piękniejszy! Okna to energooszczędny, 7-komorowy profil Winergetic Premium w kolorze Złotego Dębu. System posiada dwie dodatkowe uszczelki (środkową i pod pakietem szybowym), które izolują i chronią wnętrze domu.
Ciepły montaż na taśmach paroizolacyjnych i paroprzepuszczalnych chroni ściany domu przed niepożądanymi skutkami nadmiernej wilgoci i uszczelnia połączenie okna z murem. Okno narożne w salonie składa się z dwóch stałych szkleń z łącznikiem fasadowym, zapewniającym stabilność konstrukcji oraz drzwi uchylno-przesuwnych PSK-Z.
Jak Wam się podoba? Nam bardzo! Z takiego salonu nie będzie się chciało wychodzić… No, może co najwyżej na taras 😉 Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

Ideon Oknoplast – porozmawiajmy o oknach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pn. do pt. w godz. 8-17, soboty 9-13 (Bochnia) lub od pn. do pt. w godz. 9-17 (Wieliczka).

Chcesz otrzymać ofertę i wycenę? Zadzwoń lub przyjdź do nas.

Kontakt >>
0
Lata doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
Wróć do realizacji okien